A SPOR HD

A Spor HD TV

A Spor HD TV, Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı olarak şifresiz yayın yapan bir spor kanalıdır. Tematik TV kanalları arasında yer alan A Spor, HD yayın yapmaktadır. TV kanalının yayınlarına başladığı tarih 2014 yılıdır. Maç yayınlarını ve özetlerini, sorunsuz seyredeceğiniz spor tv platformu olarak muadili diğer kanallardan açık ara önde gelmektedir. Spor izleme heyecanını ve keyfini, yüksek kalite HD yayınlarla sizlere ulaştıran A Spor’da yaşayabilirsiniz.

Spor kanalında öne çıkan programlar: Spor haberleri kanalı olan a Spor HD'de; son dakika spor haberlerini, transferleri, puanlamaları, fikstürleri ve hararetli geçen maç yorumlarını a spor farkıyla izlemeniz mümkün. Sabah Sporu, 90’a, Spor Ajansı, Maç Özetleri, Spor Gündemi, Akşam Sporu, Futbol Meydanı, Artı Futbol, Maç Günü, Skorbord, Takım Oyunu.

Bir Zamanlar Futbol, Voleybol’a gibi programları a spor HD ile canlı tv izleme platformumuz üzerinden (maxikanal.com) yüksek çözünürlükte ve kesintisiz online olarak takip edebilirsiniz.

Kanalın her tür spor müsabakalarını takip edebileceğiniz A Spor TV platformu dışında aynı zamanda A Spor Radyo ile de yayınlarını dinleyicilere ulaştırmaktadır.

Spor Kanalının Frekans Bilgileri

Türksat 4A 12053 H 27500 5/6 DIGITURK: 88. Kanal
D-SMART: 80. Kanal TIVIBU: 81. Kanal TELEDÜNYA: 142 ve 143. Kanal

İletişim Bilgileri

Kardeş Kanalları: Atv, a2, atv Avrupa, minikaGO, minikaÇOCUK, A Spor Radyo