FOX TV HD

Fox TV

TGRT ismiyle İhlas Holding bünyesinde 1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. ABD'li medya grubu New Corporation tarafından TGRT Haber hariç hisseleri satın alınan kanal, 2007 yılından itibaren Fox TV olarak yayın hayatına devam etmiştir. 2012 yılından itibaren Fox TV HD yayınlarına başlamıştır. Standart yayın formatına sahip olan Fox TV'de: Haber, Yaşam-Aktüel, Eğlence ve Yarışma programlarını seyredebilirsiniz. Ana Haber Bülteninde hafta içi akşam başarılı sunucu Fatih Portakal'ı, hafta sonunda Gülbin Tosun'u izleyebilirsiniz.

Fox TV Kanalında Öne Çıkan Programlar

Benden Söylemesi: Yaptığı yayınlarla yaşamın her alanına dokunarak izleyenlerini yeni bir haftaya hazırlıyor. "Benden Söylemesi", Merve Yıldırım'ın sunumuyla her Pazar evinize konuk oluyor. Örnek vermek gerekirse: “Etten tereyağına nasıl kandırılıyoruz?”, “Akaryakıt neden pahalı?” “Her evin sorunu olan horlamanın çaresi var mı?” gibi. Konusunda uzman ekonomi yazarı Meliha Okur'la sokaklardan, marketlere... Üretim tesislerinden, bahçelere... Cebinizi ilgilendiren her konu hakkında bilgi sahibi olurken, ünlü işletmeci ve gurme Süreyya Üzmez'le balık pişirmenin tüyolarını, Astrolog Hande Kazanova ile yıldızların bize getirdiklerini takip edebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bilgileri ve ipuçlarını bu program ile bulmanız mümkün.

Kaybolan Çiçekler: İnci Ertuğrul'un sunumuyla kaybolan çocukların bulunmasına öncülük eden program.

Yeni bir program; TOLGSHOW: Tolga Çevik, Fox TV izleyicisiyle buluşacak. Doğaçlama sahne gösterisi ve ‘Arkadaşım’ karakteriyle on yıldır izleyenlerini kahkahaya boğan Çevik, bu kez yönetmenin kendisine verdiği görevi başaramamış kahraman olarak karşımıza çıkacak. Merakla bekliyoruz, izleyelim ve görelim...

Stil Avcıları: Yepyeni bir moda yarışması ile modanın kalbi bundan böyle FOX'ta atacak. Önceki yıllarda farklı formatlarla farklı kanallarda da ekrana gelen yarışmanın yeni formatında, jüri koltuğunda koreograf Uğurkan Erez, ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya ile Türkiye güzeli ve top model Demet Şener oturuyor.

Milyonluk Resim: Yarışma programları ile diğer kanallarla rekabet eden Fox TV'de ekranların sevilen ismi, usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem’in sunumuyla bilgiye dayalı yarışma programı Milyonluk Resim büyük bir ilgi ile takip edilmekte.

Diziler: Şevkat Yerimdar, Kadın, Savaşçı, Komşular, Kalbimdeki Deniz, Bizim Hikayemiz. Canlı ve kaliteli tv izleme keyfini www.maxikanal.com ile yaşayın!

Kanal Frekans Bilgileri

Türksat 4A 12336 H 5520 3/4 (SD), 12329 H 6666 2/3 (HD) DIGITURK: 26. Kanal (SD), 326. Kanal (HD)

D-SMART: 29. Kanal (SD/HD) TİVİBU: 330. Kanal (SD), 315. Kanal (HD)

İletişim Bilgileri

Kardeş Kanalları: Fox Crime, Fox Life, Fox Sports, Fox KidsFX, 24Kitchen, BabyTV, National Geographic Channel