HABER TURK

Haber Türk TV

2001 yılı Mart ayında Ufuk Güldemir tarafından kurulan kanal, 2007 yılında Ciner Medya Grubu tarafından satın alınmıştır. Türkiye'nin önde gelen haber kanalları arasındadır.  Haber Türk TV'nin en çok izlenen programları arasında; Fatih Altaylı'nın sunduğu "Teke Tek", Murat Bardakçı'nın liderliğinde sunulan "Tarihin Arka Odası", Ece Üner ile "Enine Boyuna"yı  sayabiliriz.

Kanalda Öne Çıkan Başlıca Programlar

Öteki Gündem: Cansu Canan ÖZGEN'in sunduğu programda mistik inançlar, gizemli örgütler, tarih öncesi uygarlıklar, tehlikeli gıdalar, insanlığı tehdit eden felaketler gibi insanı içine alan gizemli birçok konu uzmanları eşliğinde gündeme geliyor.

Teke Tek: Daha önce başka kanallarda da yayınlanan Fatih Altaylı'nın sunduğu bu program tam bir klasik olmuştur. Sorulamayanların sorulduğu, gündeme özel konuların konuklar eşliğinde masaya yatırılarak derinlemesine irdelendiği kaliteli programlardan biridir.

HT Sağlık: Ceyda Erenoğlu'nun sunumuyla, sağlığımızı ilgilendiren her konuda, alanında uzman isimlerle merak ettiklerinize yanıt verilmekte. Hastalıklar, yeni uygulamalar, tedavide yenilikler, sıradışı vakalar ve çok sorulan konular... Hepsi HT Sağlık'ta yanıt buluyor.

Türkiye'nin Nabzı: Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu tartışma programında siyasetin ve sosyal hayatın yoğun gündemi konuklar eşliğinde ele alınıyor.

Ana Haber Bülteni: Veysi ATEŞ

Burası Haftasonu: Oylum Talu'nun sunduğu, Cumartesi ve Pazar sabahları ekranlara gelen programda her alandan popüler konukları ağırlıyor. Yaşamdan renkli anlar, müzik ve sohbet  bu programla sizlere keyifli vakit geçirtiyor. Online tv izlemek için web sayfamız haber kanallarını ziyaret ediniz.

Habertürk Kanalı Frekans Bilgileri

TURKSAT 4A: 12210 H 10000 F 3/4 (HD) DIGITURK: 44. Kanal 

D-SMART: 33. Kanal D-Smart HD 24 veya 424) KABLO TV: 95. Kanal (HD) TİVİBU: 38. Kanal

Kanal İletişim Bilgileri

Web: www.haberturk.tv

Kardeş Kanalları: Bloomberg HT, Show.