İSTANBULLU GELİN

istanbullu gelin

Yeni gelişmelerin ortaya çıkacağı İstanbullu Gelin 34. bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı; Esma Sultan'ın Garip ile evlilik kararı çocukları üzerinde şok etkisi yaratırken, konaktaki dengelerin tamamen değişeceğini gösteriyor.


Süreyya ve Esma'nın arasında buzların tamamen erimesi, aralarında geçen duygusal konuşmalar, 19 Ocak'ta yayınlanan bölüme damga vurmuştu. Bu duruma anlam veremeyen İpek, kıskançlık krizine girmiş ve eşi Fikret'le aralarında gerilime neden olmuştu. Çocukluktan kaynaklı travmaları nedeni ile psikopat bir karakteri canlandıran Adem (Fırat Tanış), eşinin baskısıyla psikolojik destek almaya devam eder.

Esma tarafından köşeye sıkıştırılan annesinin çıkardığı yangın onu daha da zor duruma sokmuştur. Yangınla ilgili kafasında soru işaretleri taşıyan Faruk, araştırmalarına hız verirken; Süreyya, Can ile ilgili endişelerini Begümle paylaşır. Aynı zamanda birbirlerinden habersiz ve farklı duygular içinde teyzesiyle birlikte aynı haberi beklerler. Annesini yangından dolayı kaybetme korkusuna kapılan Osman, kız arkadaşıyla ilgili yeni bir karar alır. Süreyya hamile mi? Yeni gelişmelerin ortaya çıkacağı İstanbullu Gelin 34. bölümünde neler yaşanacak? 26 Ocak Cuma akşamını STAR TV'de yayınlanacak yeni bölümü heyecanla bekliyoruz... Yayın saatinde online tv portalımızdan Star TV'yi tıkla canlı izle!..