Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler 107. bölüm: Macide, Kader'i iflasa sürükler!

Kader'in şirketinin kasasının boşaldığını duyan Meral, Ejder ve Macide'yle yüzleşir. Her şeyi Kader'e anlatacağını söyleyince Macide, Meral'e para teklif eder. Songül doktor kontrolünde bebeğin cinsiyetini öğrenmek ister. Sürpriz kalmasını isteyen Güney, duymamak için her yolu dener. Feride ve Toprak, Büşra'nın sınıf arkadaşına yardım etmek isterken, başları belaya girer. Nazan'ın evine yerleşen Yavuz, herkesin güvenini kazanırken, karanlık yüzünü saklamaktadır. Macide ortadan yok olunca, Kader'in bütün servetini çaldığı ortaya çıkar. Yayın saatinde sitemiz üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

2015 yılından beri ATV'de ekranlarında izleyicisiyle buluşan Kırgın Çiçekler, bir dram ve aile dizisidir.
Kırgın Çiçekler'in hikâyesi, Çocuk Esirgeme Kurumu'na müdür olarak atanan Feride'nin; Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre'nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor. Eylül; 16 yaşında üvey baba taciziyle mağdur.  Kader; iki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş. Meral; gayri meşru olduğu için yuvadan atılmış. Songül; annesi olmayan ve babası da katil. Cemre; huzur içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına atılmış her biri Kırgın Çiçekler'dir.
NTC Medya yapıma ait dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci yapıyor. Dizinin senaryosu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'na aittir.
Kırgın Çiçekler'in oyuncu kadrosunda: Özgür Çevik (Toprak), İpek Karapınar (Feride), Biran Damla Yılmaz (Eylül), Gökçe Akyıldız (Songül), Hazar Motan (Cemre), Çağla Irmak (Kader), Aleyna Solaker (Meral) yer alıyor.