TOLGSHOW

TOLGSHOW

TOLGSHOW, ekranların en eğlenceli, en komik, en yaratıcı programı

Tolga Çevik'in kapalı gişe sahnelediği TOLGSHOW ile gülmeye devam ediyoruz... 27 Ocak Cumartesi akşamı beşinci bölümün yayınlanacağı yepyeni süprizlerle dolu programa, ünlü ses sanatçısı Nüket Duru konuk olarak katılacak. 

Daha önce ekranlarda Tolga Çevik'in ‘Arkadaşım’ karakteriyle yıllardır izleyenlediğimiz ve bir klasik haline gelen doğaçlama sahne gösterisi, bu sefer karşımıza yönetmenin kendisine verdiği görevi başaramamış bir kahraman olarak çıkıyor.  Hatta yönetmenin istekleri çoğu zaman absürt olabiliyor. Keyifli anlar geçirmek için web sayfamızın Fox TV izle linkini tıklayabilirsiniz...

Fox TV'nin eğlenceli programı TOLGSHOW’un geçtiğimiz hafta yayınlanan dördüncü bölümünde konuk, Yılmaz Vural'dı. Birçok takımı çalıştırmış, Türk futbolunun efsane isimlerinden biri olan ünlü teknik direktörün eşiyle tanışma anının anlatıldığı bölümde,  Vural'ın eşini  ‘Arkadaşım’ karakteriyle sahneye çıkan Tolga Çevik canlandırdı. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren "Arkadaşım", Vural’ın “Sevgililer günün kutlu olsun” dediği anda ‘Arkadaşım’dan aldığı yanıt, Vural’ı gülmekten öldürdü... Programın ikinci bölüm konuğu Cem Yılmaz'dı. Tolga Çevik ile Cem Yılmaz, programda güçlerini birleştirmiş, yönetmene karşı atağa geçerek izleyiciyi kahkahaya boğmuşlardı.