TV 8 HD

TV 8 HD Kanal

TV 8 HD, MNG Medya Grubu çatısında 1999 yılında haber kanalı olarak yayın hayatına başlamıştır. 2003 yılında yayın formatını değiştirmiş olan kanal, 2013 yılında Acun Medya'ya satılmıştır. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Acun Medya bünyesindeki yayınlar TV 8'e aktarılarak kanalın formatı tamamen eğlenceye yönelmiştir. 2014 yılında HD yayınlarına başlamıştır. Doğuş Medya Grubu, 2015 yılında TV8 kanalının %30 hissesini satın alarak kanala ortak olmuştur.

Türkiye'nin eğlence kanalı TV8'in öne çıkan programları

Günaydın Doktor: Hafta içi her sabah Hilal Ergenekon ve Opr.Dr. Onur Kulaksızoğlu'nun birlikte sunduğu programda sağlığınıza dair merak ettiğiniz her konuyu canlı bağlantı kurarak öğrenmeniz mümkün.

Gerçeğin Peşinde: Serap Paköz'ün sunduğu, sosyal olaylarda kayıpları ve gizli kalan gerçekleri ortaya çıkarmayı hedefleyen program gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında yer alıyor.

3 Adam: Çok yakın arkadaş olan Eser Yenenler, Ozan Koç ve İbrahim Büyükak'ın birlikte sunduğu talk show programında, muhteşem konuklarıyla birbirinden ilginç konular ele alınıyor.

Yemekteyiz Yarışma programı: Daha önce farklı formatlarda ve kanallarda pek çok kez yayınlanan program Yemekteyiz, Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız (Koriş) Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunda, yenilenen hali ve sürprizleriyle ekranlara geri döndü. Yapımcılığını Bloom Medya'nın yaptığı Yemekteyiz, hafta içi her gün 13:15'te ekranlara gelecek. Büyüktopçu yarışmada puanlamaya dahil olarak birinciyi belirlemede etkili olacak...

Arda'nın Mutfağı: Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini hazırladığı yemekler eşliğinde izleyicilerle paylaşıyor. Türkmen’in özel lezzetleri keşfettiği adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğü yemeklerini sunduğu programda aynı zamanda konuklarıyla sevdikleri yemekleri ve mekanları konuşuyor.

O Ses Türkiye: Herkesin katılabildiği ve yeni seslerin keşfedildiği ses yarışmasında değişmeyen jüri üyeleri; Hadise, Gökhan, Murat Boz muhteşem üçlüsü ve 2017 yılının yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe.

Survivor, Yetenek Sizsiniz yarışma programlarıyla izleyicilerini ekran başına kilitleyen TV8'i web sayfamız üzerinden canlı ve kesintisiz izleyin! Kaliteli yayınların keyfini yaşayın!

TV8 Frekans Bilgileri

TURKSAT 4A: 12356 H 7100 F 2/3

DIGITURK: 28. Kanal

D-SMART: 28. Kanal 

TELEDÜNYA: 34. Kanal HD, 105. Kanal SD

KABLO TV: S-34 Bandı

TİVİBU: 29. Kanal